Reference

Josef Halvoník: Dobrý večer, Děkuji za informaci a rychlost…. V následujících dnech Vám dovedu dalšího klienta z naší ubohé lokality….Který jako dříve já je u O2 na ubohém ADSL 0,5 MB a zase jim to nainstaluji jako sousedům, již mám praxi ( lokalita také Dolní Smržov).

Zdeněk Kazlepka: Zdravím pane inženýre,žádám vás o vypnutí sezonního připojení internetu a to počínaje půlnocí ve čtvrtek 7.12.20017. Díky za vyřízení a snad,budu-li relativně zdráv v březnu zase rád využiju Vašich služeb se kterými jsem byl opět navýsost spokojen.

Jana Drahošová: Dobrý den,chtěla jsem vám poděkovat za satelit-internet. Vše funguje bezvadně. Díky vám. Krásný den.

Lubomír Knápek: S potěšením Vám oznamuji, že jsem nainstaloval a aktivoval, Vaší službu. K mému překvapení, jede VPN lépe než s původním připojením.

Věra Segersová: Budu prosit o sezónní vypojení internetu k půlnoci 15.října 2017. Jinak vše funguje perfektně a jsme velmi spokojeni a moc rádi, že konečně po letech neúspěchu díky Vám a Vaší společnosti máme internet v naší zapeklité lokalitě.

Od Tooway k LTE a zpět: již několik zákazníků nám v roce 2017 vypovědělo službu s poděkováním a s tím, že v jejich lokalitě operátor spouští LTE. No časem se jich několik vrátilo s tím, že LTE v jejich končinách je přes všechny deklarace o pokrytí a rychlostech výrazně horší, než internet přes satelit Tooway, který má všude stejný signál a všude stejné přenosové rychlosti.

Tomáš Adámek: (září 2017) před měsícem jsem ukončil smlouvu s Vaší společností, protože konkurence nabídla teoreticky rychlejší připojení za méně peněz a ještě bez omezení dat. Bohužel jejich služba fungovala dle slibovaných parametrů pouze dva měsíce a nyní po opakovaných výpadcích připojení mi sdělili, že vysílač je přetížený, protože nepočítali s takovou poptávkou a navýšení kapacity je v nedohlednu. Naštěstí jsem hardware nechal na místě, proto Vás prosím o znovu aktivaci posledně užívané služby, to bylo, tuším, Tooway Open 15.

Jaroslav Nehasil s.r.o. (4-276/2016Zákoutí 13, Blatno nové připojení je v pořádku. Trošku to tady na horách fouká a stále sněží, přesto je připojení stabilní. Děkuji za perfektní servis a profesionální jednání.

JIPRO-CASH s.r.o. (4-258/2011) Chřibská  Již řadu let využíváme služby satelitního internetového připojení v našem Domově Potoky, který poskytuje sociální službu domova se zvláštním režimem v Chřibské pro 70 klientů. V rámci našeho umístění v krásné přírodě Českého Švýcarska a Lužických hor máme složitější přístup k internetu. Vaše služba nám umožňuje stabilně komunikovat elektronicky s okolním světem. Velmi si ceníme vstřícnosti, kterou jste vůči našemu Domovu projevili při stanovení ceny za službu Tooway Infinite Static IP. Děkujeme za podporu a těšíme se na dlouhodobou spolupráci. Ať se Vám daří a máte stejné štěstí na partnery.

Pavel ROČEŇ – Antik staré dřevo (4-436/2014) Heřmanův Městec   VÝBORNÉ PŘIPOJENÍ dáváme 5*, připojení k internetu jsem měl od více nejmenovaných dodavatelů, ale ani s jedním jsem nebyl spokojen. Toto připojení není úplně nejlevnější varianta, ale raději si připlatím za VYNIKAJÍCÍ SLUŽBU, než abych se rozčiloval s pomalým načítáním nebo chybou připojení. Od doby co mám připojení od INTV, se mi nic takového nestalo. Vše funguje jak má. Proto Vám patří velké DÍK.

Karel ŠREFL – Lesovna Žofín (4-364-2015) Pohorská Ves  V průběhu 9 let třetí společnost. Satelitní připojení – naprosto nejlepší!

Randolph WESTMAN (4-378/2011) Županovice  We are very happy.

Jan FICNAR (4-290/2016) Vápenná   Ve čtvrtek minulý týden mi pánové od fy Temo (smluvní partner společnosti INTV provádějící instalace na klíč) instalovali zařízení Tooway (byli perfektní).  Od té doby si konečně užívám internetu, škoda že jsme o vás nevěděli dřív.  Jsem rád, když vidím profíky. Všechny palce nahoru.

Petr FRIEDMAN – Auto Elso (4-260/2012) Horní Maxov  Kvalitní a spolehlivé připojení.

Radek HORČIČKA (4-240/2012) Černé Voděrady  Satelitní internet máme v lokalitě, kde není GSM signál ani dráty nikoho jiného. WiFi z vesnice k nám nevidí, takže rádi využíváme satelit. Doporučuji

Jiří LIPINA – TICARA (4-418/2015) Buchlovice   Internetové připojení od INTV jsem zvolil proto, že bydlíme daleko od města v lesích, kde není téměř žádný signál mobilních operátorů., natož kabelové připojení. Satelitní komplet jsem podle jednoduchého návodu nainstaloval sám a vše sám nastavil. Přístup společnosti z obchodního i servisního hlediska je v dnešní době nadprůměrný. Satelitní spojení je sice dražší, ale připojíte se i tam, kde by jste to čekali nejméně . Služba má výpadky jen velmi zřídka a na velmi krátkou dobu. Službu i společnost INTV doporučuji.

Jan HORSKÝ, (4-296/2012) Kersko – Velice vstřícné a slušné jednání od všech zaměstnanců INTV, s kterými jsem se po dobu využívání služby setkal.

Roman PLACZEK, (4-496/2013) Lubno – Výhoda – pro odlehlé oblasti – samota, polosamota s omezeným či žádným výběrem připojení. Nevýhoda – pořizovací náklady, cena za poskytnutou službu mi nepřijde adekvátní rychlosti a kvalitě v porovnání s konkurencí.

Jana LORENCOVÁ, (4-262/2012) Dolní Smržov – Se službami INTV jsem spokojena, jsou tam vždy milí, vstřícní a ochotní kdykoliv pomoci. Žiji v lese na samotě a je to jediný způsob, jak mít internet.

Alexandr HAERING (4-368/2014) Sadská – Vše funguje velice dobře, jedinou nevýhodou je častá změna češtiny do italštiny při některých odkazech na webu. (Způsobeno IP adresou z IP rozsahu providera – Itálie – problém vysvětlen v sekci http://intv.cz/caste-dotazy/ )

Václav VELICH (4-380/2014) Fojtov – Spolehlivé připojení, které bohužel  nabízí malý objem dat za relativně vyšší cenu.

Ivan LYSENKO (4-340/2014) Milbohov – rychlost připojení mi vyhovuje, na delší odezvu jsem si zvykl, ale na co si zvyknout nelze je omezení objemu dat. Vámi poskytovanou službu využívám pouze z důvodu, že jiné připojení v naší lokalitě není.

Jan ROTTER (4-488/2013) Novotnův Dvůr – I přes to, že nyní budu ukončovat smlouvu, byl jsem s poskytovanými službami v celku spokojen. Pokud není v lokalitě dostupná jiná možnost internetu, je super mít k dispozici tuto variantu, která umožní připojení k internetu.

Ilona STEHNOVÁ (4-286/2012) Pelíkovice – Bohužel v 21.století je pro nás jediná možná dostupná  alternativa  a to připojení  na satelitní  internet. Nemáme ani signál na mobilní telefon natož jeho internet.  Se službami INTV jsme velmi spokojeni. Doporučujeme.

Veronika MALLATOVÁ – EDUCANET  (4-400/2013) Milešov  Se službou společnosti INTV jsem spokojená, funguje bez problémů

Petr AUBRECHT – WEST MEDIA (4-248/2015) – DinoPark Košice Samoinstalace jednoduchá, funkčnost perfektní (až na omezování rychlosti určitých služeb/portů) spokojenost

Bronislav ANDĚL  (4-440/2013) Liberk-Bělá   Se satelitním připojením společnosti INTV a službami Tooway jsem spokojen.

Martin CIKÁNEK – JK Animals (4-362/2012) Morávka   Službou Tooway jsem vyřešil problém s připojením na odlehlé samotě v Beskydech. Byl jsem velmi překvapen kvalitou a rychlostí datového spojení v poměru k ceně za tuto službu. Oceňuji také možnost vlastní instalace s jednoduchým návodem.

Jiří ŠKRLANT – Montáže Brož (4-522/2013) služba využívaná v rámci Evropy  Se službami společnosti INTV jsme spokojeni a to nejen v oblasti obchodní, ale též servisní. Vše co potřebujeme, vždy vyřešíme okamžitě.