O nás

Společnost byla založena v roce 1991 a od počátku se firma profilovala jako poskytovatel služeb elektronických komunikací realizovaných prostřednictvím satelitní technologie. Za dobu existence jsme se stali společností s největším portfoliem nabízených služeb v oblasti satelitní komunikace v ČR.

 Velice důležitým mezníkem v historii společnosti je rok 1994, kdy jsme začali poskytovat satelitní telekomunikační služby Ministerstvo obrany ČR, zabezpečujeme především komunikaci mezi ČR a jednotkami působícími v zahraničních misích. Této skutečnosti si nesmírně vážíme a resort MO ČR považujeme za nejvýznamnějšího klíčového zákazníka.

S rozvojem sítí internet jsme se stali největším tuzemským poskytovatelem služeb realizovaných prostřednictvím satelitní technologie. Tyto služby nabízíme především na platformách Tooway a AVANTI, ale i na technologiích Inmarsat BGAN.

 K tomu, abychom se stali společností, která poskytuje nejširší portfolio služeb v oblasti satelitní komunikace, jsme v minulosti investovali do pořízení nejmodernější satelitní technologie od největších světových výrobců Comtech, General Dynamics, Terrasat, Norsat, C-COM Satellite Systems Inc, Dawson, Viasat … Máme uzavřeny smlouvy s největšími globálními poskytovateli satelitních služeb: EUTELSAT, Astrium – Airbus Defense&Space, Avanti Communications Group plc, Network Innovations, NSSLGlobal GmbH, SITA. U našich zahraničních partnerů jsme vedeni jako partner s vysokým kreditem kvality a odpovědnosti.

Abychom sebe i své zákazníky ujistili o tom, že jsme schopni tak široký rozsah služeb poskytovat s potřebnou kvalitou, jsme držiteli certifikátu jakosti dle normy INTV ISO 9001_2016, certifikátu dle normy NATO AQAP 2110 i certifikátu ISO 20000-1:2012.

Jsme držiteli Osvědčení podnikatele pro stupeň utajení „Důvěrné“  podle §20 odst. 1 písm. a) zákona č. 412/2005 Sb.

 Troufáme si tvrdit, že v České republice nepůsobí žádná jiná firma s tak širokým portfoliem služeb poskytovaných přes satelit.

 Našim zákazníkům jsme schopni navrhnout a připravit řešení, které bude plně odpovídat jeho požadavkům. Službu, kterou poskytujeme, dodáváme pouze s nejvyšší kvalitou, se zabezpečením odborné pomoci, servisu a dohledu, což je pro nás samozřejmostí.

Přehled významných zákazníků: Ministerstvo obrany ČR; Ministerstvo vnitra ČR – IZS; Česká Televize, Ministerstvo zahraničních věcí, Česká tisková kancelář; Český telekomunikační úřad; ČEZ, a.s.; České Radiokomunikace, a.s.; Správa Národního parku Šumava, TV NOVA ..

Logo MO ČRLogo HZSLogo PČR
logo ČRalogo Škodamnd_logo
mzv_czlogo NP ŠumavaČRo
logo ČEZčtklogo-mafra

logo INTV: