IP Streaming Tooway NewsSpotter

Video IP streaming pro zpravodajství i krizové řízení

Potřebujete zabezpečit audio/video přenos z lokality, kde není dostupná komunikační infrastruktura nebo dostatečný GSM signál? Chcete mít jistotu, že Vámi realizovaný přenos bude realizován v garantovaném pásmu?

Pro tyto účely je vhodná služba satelitního připojení k síti internet NewsSpotter.2015-NewsSpotter

Princip poskytování služby spočívá v tom, že si zákazník na předem definovanou dobu do předem definovaného místa objedná potřebnou garantovanou satelitní kapacitu.

Službu je možné objednat předem, je možné ji upravit v průběhu relace. U služby platíte pouze to, co si objednáte a odeberete, žádné další paušální poplatky.

Pro Upload i Download je možné objednat satelitní pásmo s rychlostí: 0,5*; 1; 2; 3*; 4; 5*; 6; 8# a 10# Mbps. *Rychlost 0,5, 3, 5 Mbps je pouze pro upload. #Rychlost Upload 8 a 10 Mbps je možná za předpokladu využití Profesionálního satelitního modemu na UDP protokolu.

Detailní informace k této garantované službě, tj. možnost doplnění samosměrovacím zařízením, parametry služeb, způsoby objednávání a také cenové informace naleznete v Produktovém listu NewsSpotter.

palecNáš tip: Služba je dostupná v celé Evropě bez nutnosti relokace terminálu. Včas objednané satelitní pásmo je v objednané době skutečně garantováno. 

Službu NewsSpotter je ale možno využít i jako záložní linku – backup

za minimální měsíční poplatek získáte záložní spojení, které je trvale k dispozici a v případě výpadku hlavní linky převezme datový provoz. Zaplatíte za reálně přenesená data.

Pro poptávku využijte kontaktní formulář:  informace o zpracování osobních dat je zde