IP Streaming Tooway NewsSpotter

Video IP streaming pro zpravodajství i krizové řízení

Potřebujete zabezpečit audio/video přenos z lokality, kde není dostupná komunikační infrastruktura nebo dostatečný GSM signál? Chcete mít jistotu, že Vámi realizovaný přenos bude realizován v garantovaném pásmu?

Pro tyto účely je vhodná služba satelitního připojení k síti internet NewsSpotter.2015-NewsSpotter

Princip poskytování služby spočívá v tom, že si zákazník na předem definovanou dobu do předem definovaného místa objedná potřebnou garantovanou satelitní kapacitu.

Službu je možné objednat předem, je možné ji upravit v průběhu relace. U služby platíte pouze to, co si objednáte a odeberete, žádné další paušální poplatky.

Pro Upload i Download je možné objednat satelitní pásmo s rychlostí: 0,5*; 1; 2; 3*; 4; 5*; 6; 8# a 10# Mbps. *Rychlost 0,5, 3, 5 Mbps je pouze pro upload. #Rychlost Upload 8 a 10 Mbps je možná za předpokladu využití Profesionálního satelitního modemu na UDP protokolu.

Detailní informace k této garantované službě, tj. možnost doplnění samosměrovacím zařízením, parametry služeb, způsoby objednávání a také cenové informace naleznete v Produktovém listu NewsSpotter.

palecNáš tip: Služba je dostupná v celé Evropě bez nutnosti relokace terminálu. Včas objednané satelitní pásmo je v objednané době skutečně garantováno. 

Službu NewsSpotter je ale možno využít i jako záložní linku – backup

za minimální měsíční poplatek získáte záložní spojení, které je trvale k dispozici a v případě výpadku hlavní linky převezme datový provoz. Zaplatíte za reálně přenesená data.

Pro poptávku využijte kontaktní formulář:  informace o zpracování osobních dat je zde

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše zpráva

Přesná adresa nebo GPS místa instalace

Vaše výše uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem uzavření smlouvy a jejího plnění

captcha