Aktuality

Prezentace pro složky krizového řízení – 3. dubna 2019, Hotel Internationál, Praha 3

Dnes jsme prezentovali nové služby Tooway Konnect a produkty pro složky IZS.

Velice nás potěšila nejen účast, ale především zájem ze strany účastníků.
To, co jsme považovali za „černého koně“ naší prezentace se potvrdilo a skutečnost, že už přímo při prezentaci projevili někteří zájem o pořízení systému automatického zaměření satelitní antény YOUDO, nás opravdu potěšila.

INTV na akci Cihelna 2018

Předvánoční dárková akce pro vojáky v misích

Spol. INTV se podílí v rámci AOBP na dárkové akci částkou 10 000.-Kč. Dar byl předán Náčelníkovi GŠ AČR.

INTV na dni Spojovacího vojska v Lešanech 23.9.2017

Spol. INTV se zúčastnila jako vystavovatel dne Spojovacího vojska spojeného s Dětským dnem ve Vojenském historickém ústavu Lešany. Kromě nabídky nejrychlejšího satelitního internetu Tooway jsme předvedli i terminál VSAT typu fly-away, který i se službou poskytujeme Armádě ČR, dále satelitní terminály BGAN pro datové a hlasové přenosy v síti INMARSAT a satelitní telefony Iridium jak pro klasickou telefonii, tak ve verzi Push-to-Talk – skupinové volání typu radiového half-duplexu přes satelit Iridium.

INTV se stala členem AFCEA

Od září 2017 je INTV členem české pobočky Armed Forces Communications and Electronics Association (AFCEA) 

INTV bude vystavovat na veletrhu IDET 2017

Společnost INTV je již tradičním vystavovatelem na mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2017.

V letošním roce bude hlavním bodem prezentace technologie MILSATCOM, kterou v minulém měsíci dodala zákazníkovi AČR.

Vojskové zkoušky Milsatcom

Tak jak je již zvykem, budeme mít živou ukázku, proto jsme zvolili venkovní stánek, který je situován mezi pavilon P, kde bude prezentace veletrhu IDET a pavilon F, kde současně probíhá veletrh PYROS/ISET zaměřený na požární techniku a služby. Stánek je dobře situován, protože i kolegům z řad hasičských záchranných sborů poskytujeme služby a i pro návštěvníky tohoto veletrhu bude náš stánek otevřený.

Přijďte se podívat na novinky z oblasti satelitní komunikace. Těšíme se na Vás.

Společnost INTV dodá pro AČR systém MILSATCOM II

V týdnu od  20. Do 24.2.2017 probíhala další fáze realizace kontraktu na dodávku systému MILSATCOM.

Dva pracovníci společnosti strávili necelý týden u společnosti ND Satcom při FAT (Factory Acceptance Tests), při které byly kontrolovány satelitní modemy řady SKYWAN.

Vše proběhlo v souladu s harmonogramem, při testech nebyly zjištěny žádné nedostatky.

Ve čtvrtek proběhlo převzetí technologie od výrobce, balení a přeprava do sídla společnosti.

Následující týden je plánována dodávka transportních skříní, bude tedy možné zahájit kompletaci souprav. Po provedení kompletace bude připravena první část dodávky k vojskovým zkouškám a k předání.

Následně bude realizováno školení a převzetí technologie anténních systémů u společnosti DataPath (Švédsko).

 

Společnost INTV dodá pro AČR systém MILSATCOM

Společnost INTV uzavřela v samotném závěru roku s Ministerstvem obrany ČR kupní smlouvu, na základě které dodá AČR systém MILSATCOM.

Jedná se o technologii satelitních antén CCT 120 a CCT 200, které vyrábí a dodává švédská společnost DataPath a modemů řady SKYWAN 2570 a 7000 od německé společnosti ND Satcom. Pro obě společnosti je INTV dlouhodobý a certifikovaný smluvní partner pro ČR.

Podpis smlouvy je významná, ale pouze první část procesu, který bude uzavřen dodávkou materiálu do skladu zákazníka.

Před tím však musí společnost splnit celou řadu dalších úkolů, jako je např. zabezpečení školení obsluh zákazníka jak u společností ND Satcom, tak u DataPath, převzetí dodávaného HW u výrobce, přeprava do ČR, kompletace souprav, katalogizace dodávaného materiálu a následně provedení vojskových zkoušek.

Teprve po úspěšném splnění těchto opatření bude možné předat materiál a říci: „hotovo“.

V současné době probíhá první část výše uvedených opatření – 2 týdenní školení u výrobce ND Satcom. Školení se kromě dvou pracovníků společnosti účastní 4 zástupci spojovacího vojska AČR.

     

Proč volat operátorovi?

Také se Vám stalo, že jste potřebovali vyřešit nějaký problém s Vašim operátorem? Telefon nejdříve několik minut vyzvání, následně jste vyzváni použít kombinaci jedniček, dvojek …na Vaší klávesnici (pokud možno s podporou „líbezné“ hudební těžce identifikovatelné produkce, občas přerušené hlášením, že všichni naši operátoři řeší zákazníky, kteří se dovolali před Vámi …

Jak jsme točili video

Guru marketingu říkají: „kdo není na Youtube, jakoby nebyl“. Proto jsme se i my dali cestou generačně mladších a pokusili se proniknout do pro nás zatím neprobádané oblasti.

Vypínáme služby zákazníkům?

Stalo se Vám někdy v minulosti, že jste svému mobilnímu operátorovi nezaplatili včas? O co rychleji Vám službu (samozřejmě, že bez předchozího varování) službu pozastavil, o to déle mu trvalo ji opětovně aktivovat. Občas se nám stane, že nám volá zákazník s tím, že má nějaký problém se službou a ptá se, zda není důvodem problému neuhrazená, nebo pozdě uhrazená faktura. Nebojte se, není tomu tak.

Vyhodnocení dotazníku spokojenosti

Minulý měsíc jsme oslovili naše zákazníky s dotazníkem, abychom získali jejich názor na to, jak naše služby splňují jejich požadavky a jak jsou se službou spokojeni.

Konec služby ASTRA 2 CONNECT – přejít na službu Tooway?

Již desítky zákazníků služby ASTRA 2 CONNECT obdržely formou výpovědi služby informaci o tom, že k 15.7.2016 bude jejich služba ukončena.

Medulin v Chorvatsku má pro turisty na Jadranu satelitní internet Tooway od INTV

pro zahraničního zákazníka jsme nainstalovali v jeho resortu satelitní terminály Tooway a WiFi distribuci. Hosté tak mohou surfovat i za špatného počasí rychlostí až 22 Mbit/s.

Je lepší LTE nebo Tooway?

Většina potenciálních zákazníků zahájí konverzaci na téma satelitní připojení k internetu: „Je to drahé, LTE je lepší a levnější“. Ale ne vždy a všude…

Pro poptávku využijte kontaktní formulář:

]