Obchod

INTV jako největší provozovatel karet SIM satelitních telefonů má i půjčovnu telefonů Iridium a terminálů Inmarsat BGAN. K dispozici jsou satelitní telefony Iridium 9555 a Iridium 9575 Extreme, terminály BGAN Explorer 500 a Explorer 700 (710). Terminály pronajímáme za výhodné měsíční ceny bez nutnosti investice. Využijte pronájem, vyplatí se!

Našimi tradičními a již věrnými zákazníky jsou polární badatelé a cestovatelé, závodníci Rally Dakar, horolezci, ale i běžní cestovatelé do vzdáleného zahraničí.

Pro výlet v běžném měsíci stačí zapůjčit si telefon Iridium na jeden měsíc, zaplatit jeden měsíční paušál a můžete cestovat do polárních oblastí, do pralesa, či pouště, lézt po horách a vždy budete mít možnost si zavolat, přivolat pomoc, poslat zprávu. Za jeden tarif po celém světě.

S terminálem BGAN můžete navíc používat na cestách e-mail, posílat fotky i video. U Inmarsatu se více vyplatí předplacená karta.

Jako jediná firma v ČR máme i vlastní sadu telefonů Iridium 9575 PTT – služba bez SIM pro skupinové volání. Tato služba je vhodná pro skupinu více účastníků, kdy je možné v rámci jednoho měsíčního tarifu komunikovat přes satelitní spoj prakticky neomezeně.

Poskytujeme konzultační činnost, při které Vám na základě Vašich požadavků pomůžeme vybrat vhodný typ satelitního telefonu a vhodný tarif.

Nabízíme samozřejmě i nové zařízení k prodeji, obvykle o několik % levněji, než pořídíte u konkurence.

Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Nehledejte satelitní telefony tam, kde žádné nemají. My je máme v půjčovně k pronájmu po většinu roku!

Zobrazen jediný výsledek