Krátkodobé zápůjčky

Pro krátkodobé připojení k internetu za výhodných podmínek

Zápůjčky (krátkodobý pronájem) jsou řešením pro jednorázovou nebo i opakovanou krátkodobou potřebu zajištění internetové konektivity na „zelené louce“, události apod. Společnost INTV nabízí možnost pronájmu satelitního kompletu Tooway se všemi nabízenými službami Tooway.

Krátkodobý pronájem je vhodný pro akce krátkodobého charakteru (sezonní využívání služby, festivaly, letní tábory apod.) Zařízení je možné pronajmout pro použití v ČR a ve vybraných evropských zemích.

Základní informace

Zařízení se zapůjčuje na jeden kalendářní měsíc bez ohledu na to, je-li skutečná doba pronájmu kratší. Měsíční cena pronájmu satelitního kompletu je 1 000,-Kč bez DPH, tj. 1 210,- Kč všetně DPH. K tomu je potřeba počítat s náklady za aktivaci služby a s náklady za vybranou službu. Lze si také objednat stojan pro satelitní anténu.

Základní ceny zápůjčky – pronájmu s ohledem na zvolenou službu připojení k satelitnímu internetu jsou:

  • vzhledem k inflaci a růstu cen materiálů a služeb nelze zveřejnit závazný ceník, aktiální ceny obdržíte na dotaz
  • cena služby: dle zvoleného profilu

Detailní informace o možnosti zapůjčení pro určitou akci naleznete v Produktovém listu – krátkodobý pronájem, který je k dispozici ke stažení.

Npalecáš tip: Vzhledem ke zvýšenému zájmu o krátkodobé zápůjčky v letních měsících kontaktujete obchodní oddělení s dostatečným předstihem.

Pro poptávku pište na obchod@intv.cz nebo na intv@intv.cz