Starlink

STARLINK BUSINESS je v nabídce INTV

STARLINK BUSINESS je zde pro vás, ať už plánujete krátkodobou akci na odlehlém místě, hledáte spolehlivé připojení na vašich cestách, nebo si přejete zlepšit internetové služby ve vaší stálé provozovně. A jak si toto převratné řešení můžete pořídit? INTV spol. s r.o. vám nabízí flexibilní možnosti, které přesně odpovídají vašim potřebám:

  1. Koupě: Ideální pro ty, kteří chtějí mít své připojení pod vlastním kontrolou na dobu neurčitou.
  2. Zapůjčení pro krátkodobé akce: Perfektní řešení, pokud potřebujete vysokorychlostní internet na specifické akci nebo projektu.
  3. Dlouhodobý pronájem: Vhodný pro podniky, které preferují flexibilitu a nechtějí se zatěžovat trvalým vlastnictvím.

Výhodou je snadná a velmi rychlá instalace terminálu Starlink – stačí prostor s výhledem na obzor v úhlu +- 35°od svislé osy. Terminál Starlink je v provozu za několik minut. Potřebujete rychlý internet tam, kde žádný není nebo se hroutí pod počtem účastníků, zřízení trvá dlouho a je drahé? Poptávejte na intv@intv.cz

Terminál Starlink se službou “Rezidenční”  nelze přemisťovat mezi státy. INTV má ale v nabídce i terminál se službou Mobile-Regional, Mobile-Global, Mobile Priority, které lze přemisťovat v rámci kontinentu. (t.č. mimo Ukrajinu, Srbsko, BiH a Albánii). Neomezená data, wifi, vysoká rychlost kdekoliv.

 

  • 1 den v týdnu je myšleno na dobu max. 24 hod.
  • víkend je včetně vyzvednutí v pátek dopoledne a vrácení v pondělí dopoledne
  • týden je 7 dní včetně dne vyzvednutí a vrácení
  • 2 týdny je 14 dní včetně dne vyzvednutí a vrácení
  • měsíc je kalendářní měsíc včetně dne vyzvednutí a vrácení
  • pokud není dodržen den vrácení, počítá se další den (dny) navíc

Další výhodou je vysoká přenosová rychlost a nízká latence. Nicméně download s anténou Starlink V3 může kolísat mezi 180 a 50 Mbit/s, podobně upload se pohybuje mezi 10 a 20 Mbit/s. S anténou Flat High-performace antánou je možné dosáhnout rychlost až 350/35 Mbps. Záleží na současném počtu terminálů připojených k jedné družici Starlink ve stejném čase a na jejich provozu. Latence je 20 až 40 ms, v praxi měříme běžně až 70 ms.

Nově jsou definovány rychlosti a parametry

Návod k obsluze: STARLINK

Prohlášení o shodě na terminály Starlink podle typu: https://www.starlink.com/account/legal/documents/DOC-1129-96503-72?regionCode=CZ

Další informace naleznete na webu https://support.starlink.com/ 

V Severní Americe je terminálů hodně a ve špičkách dochází k “ucpávání” https://www.pcmag.com/news/starlinks-massive-growth-results-in-congestion-slow-speeds-for-some-users 

Při přepínání provozu z družice na družici může u některých aplikací docházet k přerušení spojení a relaci je třeba znovu navázat.  Proto může být pro některé aplikace lepší použít službu s vyšší latencí, ale stabilním připojením přes jeden satelit a jednu pozemskou bránu, kdy na rozdíl od Starlink nedochází ke změnám cesty IP paketů. Naši zákazníci mohou vyzkoušet Starlink a Tooway a rozhodnout se, co jim z hlediska služby, ceny, instalace atd. více vyhovuje.

Mapa pokrytí Starlink

Živá satelitní mapa Starlink satelitů