Novinky

Tooway Open

Akce – od 1. září 2017 lze pořídit satelitní terminál Tooway formou nájmu – bez investice!

Zákazník si nově může pořídit satelitní terminál ke službě formou nájmu za cenu 121,-Kč vč. DPH. Stačí se zavázat k odběru služby na min. 12 měsíců. Odpadá tak vstupní investice v řádu několika tisíc Kč za nákup vlastního terminálu. Nájem se vyplatí! Např. u nejlevnější služby Tooway Open při dvouletém závazku zákazník ušetří 3 751,-Kč, navíc získává záruku na zařízení po celou dobu nájmu. Satelitní internet je tak nyní dostupný i pro ty zákazníky, kterým se nechtělo investovat do zařízení a kteří věřili, že LTE je také všude …

Bližší informace získáte dotazem u společnosti +420 224 222 802 Po-Pá 8-15 hod. nebo pište na obchod@intv.cz , případně vyplňte formulář dole na stránce. Nebo prostě navštivte stránku s ceníkem https://intv.cz/cenik-internetu-tooway-consumer/

Leden 2017 – konečně tu jsou služby bez omezení spotřeby a nutnosti dokupování datových balíčků! Je zde TOOWAY OPEN.

Nově je přenosová rychlost až 30/6 Mbit/s při použití tzv. „Pro“ modemu nebo klasických 22/6 Mbit/s při použití běžnějšího uživatelského modemu. Levnější služby mají nižší rychlost, ale co je důležité – po vyčerpání určitého měsíčního limitu dat služba není zastavena, ani výrazně zpomalena, ale zůstává na pohodlných  1/1 až 3/1 Mbit/s bez dalších omezení jako jsou přenosové protokoly, nebo spotřeba dat. Jde přitom o rychlost, která je u řady alternativních připojení dosahována jako maximální. Uživatel tak může měsíčně přenést až 650 GB s nejlevnější, či až 1 300 GB s nejdražší službou Tooway Open.

Pro porovnání s mobilními sítěmi – podle O2 je potřebná spotřeba dat na jeden mobil celý 1 GB, u T-Mobile dokonce jen 0,8 GB  http://www.lupa.cz/clanky/anketa-jak-velky-fup-je-idealni-odpovidaji-sefove-operatoru-i-ctu/ – tedy jen asi 800 x méně, než nabízí  nejlevnější  služba Tooway Open 5! Je tedy vidět, že satelitní připojení k Internetu se službou Tooway Open je pro každou domácnost mnohem výhodnější, než připojení mobilním telefonem s datovým tarifem.

Další výhodou služeb Tooway Open je i možnost pořízení satelitního terminálu za dotovanou cenu. Oproti plné ceně 9 990,- Kč může zákazník zaplatit o 3 až 6 tisíc korun méně při závazku odběru služby po dobu min. 24 měsíců.

Služby satelitního připojení k internetu se službou Tooway Open jsou tak skutečně dostupné pro každého a na rozdíl od mobilních služeb, ADSL, kabelového připojení jsou dostupné na celém povrchu ČR ve stejné kvalitě.

Bližší informace získáte dotazem u společnosti +420 224 222 802  obchod@intv.cz nebo v sekci Nabídka/Ceník satelitního internetu Tooway a v produktových listech služeb.

Pro poptávku využijte kontaktní formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše zpráva

Přesná adresa nebo GPS místa instalace

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů v nezbytném rozsahu

captcha