Novinky

Od 12. prosince 2020 spouštíme prodej služeb Eurobroadband 2021 – služby bez limitu dat!

Do konce června 2020 je akce 5 GB balíček dat zdarma pro všechny účty typu „Consumer“. Přidání na základě žádosti.

Od 1.4.2020 jsou služby Konnect přejmenovány na EuroBroadband.

Pro všechny naše zákazníky se službou Konnect, kteří si z důvodu boje s Covid-19 dočasně navýšili či navýší limit dat, zlevňujeme tato dodatečná data až o 50 procent, a to i zpětně k 1. březnu 2020. Opatření platí zatím do 30.6.2020.

Promo kampaň uvedená níže je prodloužena zatím do září 2019!

Dobrá zpráva pro věrné zákazníky služeb Tooway

zákazníci využívající služby:

  • Tooway 10GB
  • Tooway 25GB
  • Tooway M
  • Tooway L
  • Tooway Business 25
  • Tooway Business 40
  • Tooway Business 100

budou od 11.2.2019 do 30.6.2019 požívat tohoto benefitu:

  • +50% dat navíc
  • noční provoz zdarma
  • snížená rychlost po vyčerpání měsíčního limitu zvýšena na 256 kbit/s (pro služby mající až dosud nižší)

Nové služby třídy Business – Tooway Konnect Pro

Od 2. července 2018 jsou v prodeji nové služby s veřejnou IP adresou, rychlostí až 50/6 Mbit/s, resp. 50/10 Mbit/s na protokolu UDP. Rychlosti 30 a 50 Mbit/s na stahování, resp. 10 Mbit/s na odesílání vyžadují použití modemu typu Pro. Měsíční objem dat je možné objednat v rozsahu 1 až 500 GB. K dispozici jsou samozřejmě i datové balíčky. Upgrade na vyšší službu lze provádět ze dne na den, downgrade vždy na začátku dalšího měsíčního cyklu. Zdarma je noční provoz od 23.00 až do 07.00 lokálního času.

Jarní akce – Volume Booster o 50% levněji.

Společnost INTV přivítala nabídku providera služeb Tooway a v souladu s jejich doporučením bude v období od 1.4. do 31.5.2018 nabízet balíčky dat navíc (Volume Booster) se slevou 50%.

Akce se týká všech zákazníkem objednaných Volume Booster v uvedeném období.

Nové služby Tooway Konnect

Tak, jak již tradičně přišel poskytovatel služeb s novými službami – generace 2018, které se budou prodávat pod obchodním názvem Tooway Konnect.  Můžeme říci, že po dlouhé době poskytovatel zareagoval na náš požadavek :“Aby služby byly konkurenceschopné, musí tomu odpovídat kvalita a cena“.

Snad se nám to podařilo, především u základní a nejvíce poptávané služby, kde jsme s cenou dostali pod hranici 400,- Kč vč. DPH s měsíčním objemem dat, který běžným uživatelům internetu vystačí.

Výhodou služeb je poměrná flexibilita spočívající v možnosti stávající službu dočasně navýšit buď rychlostí nebo daty – ideální řešení pro chalupáře, chataře ale i penziony se sezonním provozem.

Dnes již máme několikrát ověřeno, že přes službu Tooway je možné využívat službu VoIP – tedy IP telefon např. se službou FAYN bez měsíčního paušálu, tím pádem jste dostupní i na telefonní lince a to bez závislosti na infrastruktuře v místě.

Netrapte se zjišťováním, zda a jaký k Vám vede kabel, zda k Vám vidí WiFi signál – zkuste satelitní připojení.

Tooway Backup a Tooway Upload v prodeji od ledna 2018

Cenově výhodné služby Tooway Backup jsou určeny pro ty zákazníky, kteří mají spolehlivé hlavní připojení a pouze v případě výpadku potřebují přejít na satelit. Podle odhadovaného objemu dat je možno si vybrat mezi Backup 1 a Backup 10, tedy základním objemem 1 GB, resp. 10 GB. Pokud ale někdo potřebuje jen malý objem dat – např. pro EET nebo platby kartami, pak lze výhodně službu Backup použít i jako hlavní připojení. Dále je zde volba mezi klasickou službou Backup a službou Continuity. U klasické služby dojde po případném vyčerpání měsíčního limitu ke snížení rychlosti na 256/256 kbit/s a k obnovení plné rychlosti je nutno zakoupit balíček dat 1 GB navíc. U služby Backup Continuity nedochází ke snížení rychlosti po vyčerpání měsíčního limitu, protože systém automaticky přidává a účtuje data po 1 GB navíc. Maximální přenosová rychlost je 30/6 Mbit/s v případě použití modemu typu Pro. S modemem typu Consumer lze dosáhnout „pouze“ 22/6 Mbit/s.

Služby Tooway Upload 25 a Upload 40 jsou vhodné především pro přístup k zabezpečení objektů, zejména k bezpečnostním kamerám. Vyznačují se nižší rychlostí na stahování (Download jen 1 Mbit/s) při plné rychlosti na odesílání dat (Upload 6 Mbit/s). Nejsou tedy primárně určeny pro přístup k internetu. Charakteristikou je dále i velice příznivá cena balíčku dat 5 GB navíc k základnímu měsíčnímu objemu. Služba Tooway Upload 25 je vhodná při celkové měsíční spotřebě dat do 35 GB. Od 40 GB měsíčně je výhodnější služby Tooway Upload 40, byť je rozdíl jen 135,-Kč měsíčně. Pokud by došlo k překročení měsíčního limitu dat jen výjimečně, pak je výhodnější služba Tooway Backup 25 s měsíční cenou nižší o 363,-Kč než služby Tooway Backup 40.

Protože se v případě služeb Tooway Backup i Tooway Upload jedná o tzv. B2B (business) služby, je jejich součástí i statická veřejná IP adresa pro zajištění přístupu přes internet k zařízení za satelitním modemem.

Bližší informace získáte dotazem u společnosti +420 224 222 802  obchod@intv.cz nebo v sekci Nabídka/Ceník satelitního internetu Tooway a v produktových listech služeb.