Novinky

Tooway Backup a Tooway Upload v prodeji od ledna 2018

Cenově výhodné služby Tooway Backup jsou určeny pro ty zákazníky, kteří mají spolehlivé hlavní připojení a pouze v případě výpadku potřebují přejít na satelit. Podle odhadovaného objemu dat je možno si vybrat mezi Backup 1 a Backup 10, tedy základním objemem 1 GB, resp. 10 GB. Pokud ale někdo potřebuje jen malý objem dat – např. pro EET nebo platby kartami, pak lze výhodně službu Backup použít i jako hlavní připojení. Dále je zde volba mezi klasickou službou Backup a službou Continuity. U klasické služby dojde po případném vyčerpání měsíčního limitu ke snížení rychlosti na 256/256 kbit/s a k obnovení plné rychlosti je nutno zakoupit balíček dat 1 GB navíc. U služby Backup Continuity nedochází ke snížení rychlosti po vyčerpání měsíčního limitu, protože systém automaticky přidává a účtuje data po 1 GB navíc. Maximální přenosová rychlost je 30/6 Mbit/s v případě použití modemu typu Pro. S modemem typu Consumer lze dosáhnout „pouze“ 22/6 Mbit/s.

Služby Tooway Upload 25 a Upload 40 jsou vhodné především pro přístup k zabezpečení objektů, zejména k bezpečnostním kamerám. Vyznačují se nižší rychlostí na stahování (Download jen 1 Mbit/s) při plné rychlosti na odesílání dat (Upload 6 Mbit/s). Nejsou tedy primárně určeny pro přístup k internetu. Charakteristikou je dále i velice příznivá cena balíčku dat 5 GB navíc k základnímu měsíčnímu objemu. Služba Tooway Upload 25 je vhodná při celkové měsíční spotřebě dat do 35 GB. Od 40 GB měsíčně je výhodnější služby Tooway Upload 40, byť je rozdíl jen 135,-Kč měsíčně. Pokud by došlo k překročení měsíčního limitu dat jen výjimečně, pak je výhodnější služba Tooway Backup 25 s měsíční cenou nižší o 363,-Kč než služby Tooway Backup 40.

Protože se v případě služeb Tooway Backup i Tooway Upload jedná o tzv. B2B (business) služby, je jejich součástí i statická veřejná IP adresa pro zajištění přístupu přes internet k zařízení za satelitním modemem.

Tooway Open

Akce – od 1. září 2017 lze pořídit satelitní terminál Tooway formou nájmu – bez investice!

Zákazník si nově může pořídit satelitní terminál ke službě formou nájmu za cenu 121,-Kč vč. DPH. Stačí se zavázat k odběru služby na min. 12 měsíců. Odpadá tak vstupní investice v řádu několika tisíc Kč za nákup vlastního terminálu. Nájem se vyplatí! Např. u nejlevnější služby Tooway Open při dvouletém závazku zákazník ušetří 3 751,-Kč, navíc získává záruku na zařízení po celou dobu nájmu. Satelitní internet je tak nyní dostupný i pro ty zákazníky, kterým se nechtělo investovat do zařízení a kteří věřili, že LTE je také všude …

Bližší informace získáte dotazem u společnosti +420 224 222 802 Po-Pá 8-15 hod. nebo pište na obchod@intv.cz , případně vyplňte formulář dole na stránce. Nebo prostě navštivte stránku s ceníkem https://intv.cz/cenik-internetu-tooway-consumer/

Leden 2017 – konečně tu jsou služby bez omezení spotřeby a nutnosti dokupování datových balíčků! Je zde TOOWAY OPEN.

Nově je přenosová rychlost až 30/6 Mbit/s při použití tzv. „Pro“ modemu nebo klasických 22/6 Mbit/s při použití běžnějšího uživatelského modemu. Levnější služby mají nižší rychlost, ale co je důležité – po vyčerpání určitého měsíčního limitu dat služba není zastavena, ani výrazně zpomalena, ale zůstává na pohodlných  1/1 až 3/1 Mbit/s bez dalších omezení jako jsou přenosové protokoly, nebo spotřeba dat. Jde přitom o rychlost, která je u řady alternativních připojení dosahována jako maximální. Uživatel tak může měsíčně přenést až 650 GB s nejlevnější, či až 1 300 GB s nejdražší službou Tooway Open.

Pro porovnání s mobilními sítěmi – podle O2 je potřebná spotřeba dat na jeden mobil celý 1 GB, u T-Mobile dokonce jen 0,8 GB  http://www.lupa.cz/clanky/anketa-jak-velky-fup-je-idealni-odpovidaji-sefove-operatoru-i-ctu/ – tedy jen asi 800 x méně, než nabízí  nejlevnější  služba Tooway Open 5! Je tedy vidět, že satelitní připojení k Internetu se službou Tooway Open je pro každou domácnost mnohem výhodnější, než připojení mobilním telefonem s datovým tarifem.

Další výhodou služeb Tooway Open je i možnost pořízení satelitního terminálu za dotovanou cenu. Oproti plné ceně 9 990,- Kč může zákazník zaplatit o 3 až 6 tisíc korun méně při závazku odběru služby po dobu min. 24 měsíců.

Služby satelitního připojení k internetu se službou Tooway Open jsou tak skutečně dostupné pro každého a na rozdíl od mobilních služeb, ADSL, kabelového připojení jsou dostupné na celém povrchu ČR ve stejné kvalitě.

Bližší informace získáte dotazem u společnosti +420 224 222 802  obchod@intv.cz nebo v sekci Nabídka/Ceník satelitního internetu Tooway a v produktových listech služeb.

Pro poptávku využijte kontaktní formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše zpráva

Přesná adresa nebo GPS místa instalace

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů v nezbytném rozsahu

captcha