IT bezpečnost

Na co se nově specializujeme

Cloudové služby (IaaS, PaaS, SaaS)

  • Analýza prostředí klienta, asistence s vytvořením strategie, zvolení vhodného přístupu ke cloudu v organizace klienta, včetně obou variant samotného cloud řešení, nebo hybridního modelu. Výstupem pro klienta je ideálně cloud governance – strategie, framework procesů. Případně klientovi asistujeme při implementacích nutných změn jeho procesů, tak aby klient mohl využít cloudové služby jak správným, tak bezpečným způsobem.
  • Adopce IT bezpečnosti v prostředí cloudu nebo hybridního cloudu, využití nativních možností cloudu v těchto oblastech a návrh architektury infrastruktury tak, aby byl v souladu s požadavky bezpečnosti, ale zároveň využil potenciálu, který cloud nabízí.
  • Tvorba analýz a bezpečnostních frameworků v rámci regulovaného prostředí (banky, státní správa atd.)

Další oblasti

  • Zabezpečení „koncových zařízení“ a federační služby. Pomoc s vytvořením strategie, jak využívat koncová zařízení ve vaší organizaci.
  • Kybernetická bezpečnost – penetrační testování, Ochrana osobních údajů, GDPR, ISMS
  • Bezpečnost sítí – pomáháme zákazníkům zabezpečit komunikační infrastrukturu postupně tak, aby byl síťový provoz monitorován jako celek a bylo možno nejen odhalovat bezpečnostní incidenty, ale také zamezit jejich šíření. Řešení dodávaná v rámci koncepce aktivní bezpečnostní sítě usnadní práci síťových administrátorů a zajistí zodpovědným IT manažerům informace potřebné pro rozhodování o dalším případném rozvoji provozované infrastruktur
  • Zhodnocení stavu bezpečnosti – vysokoúrovňové zhodnocení, které za pomoci různých technik poskytuje základní obraz o stavu bezpečnosti v organizaci. Rozsah zhodnocení je možné přizpůsobit aktuálním potřebám organizace pomocí volitelných částí.

V případě zájmu o další služby jako  DDOS protection, API management, ochrana dat, DevOps atd. nás neváhejte kontaktovat s poptávkou.